Yenilmez Serisi Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Yenilmez 4 izle, Assasian's Creed izle, İfrit’in Diyeti izle

Bu haftaki filmimiz yine bir devam filmi olarak karşımıza çıkıyor. Yenilmez serisi büyük bir ilgiyle izleyicileri tarafından takip edildi. Bakalım yine aynı ilgiyi görebilecek mi ? Amerikan yapımı filmin yönetmenlik koltuğunda Isaac Florentine oturuyor. Scott Adkins’ in başrolünü oynadığı film 2016 yılında izleyicisiyle buluşmuş olacak. Filmin konusuyla ilgili bilgi vermek gerekirse; Boyka büyük ringler için hazırlanmaya başlar ve sırasıyla çeşitli müsabakalar oynar. Bu müsabakalardan birinde bir rakibinin ölümüne sebebiyet veren Boyka müsabaka içerisinde birisini öldürdüğü için herhangi bir ceza almayacaktır. Onu esas üzen şey ise müsabakada öldürdüğü dövüşçünün eşidir. Rakibinin ölümünden sonra kendisiyle hesaplaşma içerisine giren kahramanımız kadının hayatını kurtarabilmek ve ona yardımcı olabilmek için bir çok müsabakaya girecektir. Amansız aksiyonların yaşandığı filmi sitemiz aracılığıyla izlemeniz mümkündür. Yenilmez 4 izlemek için bizi takipte kalınız.

Ünlü Oyun Assassins Creed Filmi Cıktı

Yenilmez 4 izle, Assasian's Creed izle, İfrit’in Diyeti izleİkinci filmimiz ise oyun konsolundan sinemaya çevrilmiş olan Assassins  Creed. Amerikan- Fransız ortak yapımı film 6 Ocak 2017 tarihinde vizyona girecek. filmin yönetmeni Justin Kurzel. Filmin oyuncu kadrosunda ise şu isimler bulunuyor: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Michael K. Williams, Jeremy Irons ve son olarak Brendan Gleeson. Oldukça kalabalık bir oyuncu kadrosuna sahip bu eşsiz filmin 21 Aralık 2016 yılında vizyona girmesi bekleniyor. Film Amerikan ve Fransız ortak yapımı olması itibariyle zengin bir ağa sahip. Filmin çekimleri İspanya, Malta ve Londra’da yapıldı. Çekimler 15 Ocak 2016 da bitti. Filmin konusuna gelecek olursak, Desmond Miles isimli bir barmen ne olduğunu anlayamadan oldukça büyük bir şirket tarafından kaçırılmıştır. Atalarının ruhlarını yeniden canlandırmak için kendisi kullanılmak istenmiş ve Animus adlı bir makineye zorla bağlanmıştır. Şirketin bunu yapmaktaki en büyük amacı, suikastçi atalarının ruhlarını ve anılarını canlandırarak şu anda bulunan düşmanlarına karşı kullanabileceği güçlü ve etkili silahların yerini öğrenmek ve daha sonra o silahları geri almaya çalışmaktır. Bunu yapmasının nedeni ise atalarının anılarını ve ruhlarını canlandırarak onların dövüş sanatlarını kendi bünyelerinde hissetmektir. Assasian’s Creed izlemek için sitemizi takip ediniz.

Türk Korku Filmlerine Bir Yenisi Daha Eklendi

Son filmimiz ise Türk yapımı bir film. Filmin İsmi İfrit’in Diyeti.  6 Mayıs 2016 tarihinde vizyona girmiş olan filmin yönetmenlik koltuğunda Özgür Özberk ve Şahin Yiğit oturuyor. Filmin başrolünde yine Özgür Özberk oynuyor. Konusuna gelicek olursak; üç genç arkadaş bir korku filmi çekmeye karar verirler. Bu film için bir konu ararlarken bir zat-ı muhteremle tanışırlar ve esas çekecek oldukları filmin konusu kendileri olurlar. Bu yeni korku filmini kaçırmamak için sitemizi takip etmeniz gereklidir. İfrit’in Diyeti izlemek için bizi izlemeye devam edin. İyi seyirler.

 

İlk yorumu yapın.

Yorumla

Your email address will not be published.


*