Yengeç Burcu Erkeği ve Özellikleri

yengeç burcu özellikleri, yengeç erkeği özellikleri, yengeç erkeği davranışları

Yengeç burcu erkeklerinin en ön plana çıkan özelliklerinden biri hislerinin güçlü oluşudur. Sezgileri ve öngörüleri bir hayli yüksek olan yengeç burcu erkekleri genellikle duygusaldır. Sevecen, nazik ve güvenilir insanlardır. İnsanları kırmaktan çekinirler. Yardımsever ve cana yakın insanlardır. İkili ilişkiler konusunda çoğunlukla başarılıdırlar. Partnerlerini mutlu etmeyi bilirler ve özverili davranırlar. Güvenilirdirler. Empati yetenekleri oldukça yüksektir.yengeç burcu özellikleri, yengeç erkeği özellikleri, yengeç erkeği davranışları

Detaylara fazlasıyla takılırlar. Duygusallıkları bazen ikili ilişkilerinde sorun yaratabilmektedir. Düşünceli tavırları aşırıya kaçtığında, hayatındaki kadınlar bunu sıkıcı ve bunaltıcı bulabilmektedir. Aşık olduğu zaman partnerine sık sık iltifatlar etmekten, hediyeler almaktan dolayısıyla tam bir romantizm yaşamaktan büyük keyif alırlar. İlişkilerinin huzurlu ve sevgi dolu olmalarına dikkat ederler. Partnerlerinin ilgisini ve merakını çekmek için özel şeyler yapabilirler. Ancak bu çoğu zaman partnerleri tarafından dikkat çekmez. Aşk maceraları onlara göre değildir. Uzun ve sağlıklı ilişkilerden hoşlanırlar. Bağlılık hissettikleri zaman kolay kolay vazgeçemezler.

Yengeç burcu erkekleri için aşk kadar cinsellik de önemlidir. Ancak cinsellik konularında pek açık davranamazlar. Bunu dışa vurma konusunda zorlanırlar. Duygusal bir yapıları vardır ancak bu yönlerini de apaçık şekilde gösteremezler. Göz temasını yoğun bir şekilde kurarlar ve duygularını da bu yolla göstermeyi tercih edeler. İlişki esnasında sürprizler yapmayı severler. Onlar için romantizm gerçekten önemlidir. Partnerlerini şaşırtmak için her türlü yolu deneyebilirler. İlişkilerine heyecan getirmeyi severler. Yengeç burcu erkekleri için aile hayatı da oldukça önemlidir. Aile kurup çocuk sahibi olmak idealleri arasında yer alır. Ebeveyn olarak oldukça özverili, sabırlı ve naziktirler.

Yengeç burcu erkekleri efendi ve centilmen bir yapıya sahiptir, yeni bir ortama girdiklerinde bu özellikleri nedeniyle hemen dikkat çekebilirler. Yeniliklere ve yeni insanlara adaptasyonları iyidir. Nerede nasıl davranacaklarını, nasıl konuşmaları gerektiğini bilirler. Çevrelerine karşı her zaman açık sözlü ve dürüstlerdir. Karşısındaki insanların da böyle olmalarını isterler. Yalan ve abartı hiç onlara göre değildir. Aşırı ve uçarı davranışları sevmezler. Hayata her zaman pozitif bir şekilde bakmayı çalışırlar. Sakin ve dingin bir mizaçları vardır.

İlk yorumu yapın.

Yorumla

Your email address will not be published.


*