Tanga ne demek?

tanga nedir, kadın iç giyim, kadın tanga modelleri

Son dönemlerde bayanlar arasında oldukça popüler olan tanga ne demek, neden kullanılır, hangi modeller tercih edilir? Tangalar, genellikle terk parça halinde ön kısımdan bikini görünümünde olan, arka kısmı ise daha ince parçalardan oluşan iç çamaşırı çeşididir. Bayanlar dar elbiseler, pantolonlar ya da eteklerin altına iz çıkarmaması, belli olmaması ve rahatlık sağlaması gibi nedenlerle tangaları tercih etmektedir. İş kadınları kumaş pantolonlar ya da eteklerde külot izlerinin belli olmaması için tangaları sıklıkla tercih etmektedir. Bununla birlikte renkli bir cinsel yaşam için erkeklerin ilgisini çekmek, etkilemek için de kullanılmaktadır.tanga nedir, kadın iç giyim, kadın tanga modelleri

Tanga ve G-string Farkları

Tanga ve g-string genellikle karıştırılan ürünlerdir. Oldukça fazla benzer yönleri bulunmasına rağmen aslında farklı ürünlerdir. Peki, tanga ne demek ve hangi özelliklere sahiptir? tangalar ve g-stringlerin arasında oldukça belirgin özellikler bulunmaktadır. Tangaların ön tarafı ince bir yapıya sahipken, g-stringlerin ön kısımlara biraz daha kalındır. Ayrıca g-stringlerde yanlar yalnızca ipten oluşmaktadır. Ancak tangaların yan kısımları biraz daha kalındır.

Tangayı Kimler Giyebilir?

Bu konuda herhangi bir kısıtlama bulunmamasına rağmen geniş kalçalara sahip kadınların ve kalçalarında sarkma olanların bu ürünleri kullanması pek fazla önerilmemektedir. Çünkü kötü bir görüntüye neden olmaktadır. Küçük ve yuvarlak kalçalı bayanlarda ise görünüm açısından daha iyi sonuç ortaya çıkmaktadır.

Ürünlerin alınması sırasında pamuklu ve yumuşak malzemelerden yapılmış olanlar tercih edilmeli, naylon ve benzeri ürünlerden kaçınılmalıdır. Çünkü bu kumaşlar cilde zarar vererek rahatsız edici bir kullanıma neden olmaktadır.

İlk yorumu yapın.

Yorumla

Your email address will not be published.


*