Rüyada Nazar Değmesi Ne Anlama Gelir?

nazar değmesi, rüyada nazar değmesi, rüyada nazar değmesi anlamı

Çok sayıda insan rüyasında kendisine nazar değdiğini görür, peki bir kişinin rüyasında nazara gelmesinin ne anlama geldiğini detaylıca yorumlamaya çalışalım.

Çoğumuz rüyamızda gördüğümüz olaylara çok meraklıyızdır, her zaman rüyada görülen olayın ne anlama geldiğini merak eder dururuz. Hatta pek çoğunuzun evlerinde bir köşede mutlaka bir tane rüya tabirleri kitabı vardır. Bazı kişiler her sabah uyandıklarında gece gördükleri rüyaların ne anlama geldiğini hemen bu kitabı açarak ne olduğunu öğrenmeye çalışırlar. Şimdi gelin bir insanın rüyasında nazar değmesi ne anlama gelir bu konu üzerinde rüya tabircileri ne diyor buna bakalım.nazar değmesi, rüyada nazar değmesi, rüyada nazar değmesi anlamı

Bir kişi gece vakti eğer rüyasında kendisine nazar değdiğini görmüş ise bu o kişin yakın bir zaman içinde küçük bir kaza geçireceğine işaret eder. Bu kaza bir hastalık şeklinde de gerçekleşebilir. Yani kaza derken bir iş kazası yada bir araç kazasını ifade etmeye çalışmıyoruz. Bu iş kazası olabilir, trafik kazası yada bir hastalık şeklinde gerçekleşebilir.

Rüyada kendisinde nazar olduğunu gören kişilerin yakın zaman içinde daha dikkatli davranmaları tavsiye edilir. Bu şekilde oluşacak olan kazanın yada hastalığın önüne geçilebilir. Buna önceden hazırlıklı olmak elbette rüyasında nazar gören kişilerin bir sonraki adımlarını daha dikkatli atmaları için bir uyarı mesajı olarak dikkate alınmalıdır.

Nazar bilindiği gibi kutsal kitabımızda da yer alan oldukça tehlikeli olumsuzluklara yol açabilecek negatif bir enerjinin üzerinizde olması hadisesidir. Bu etkilerden korunmak için mümkün olduğunca nazar değmesinden bizleri koruyacak muskalar yada vefkler taşınmalıdır. Eğer üzerinizde muska taşımak istemiyorsanız o halde bir medyumdan yardım alarak kendi evinizde saklayacağız ve sizi nazar karşı koruyacak bir muska yazdırmanız sizi büyük tehlikelerden koruyacaktır.

Peygamber efendimizin nazar hakkında çok önemli beyanları olmuştur o sebeple nazar değmesini küçümsememek lazım çünkü zaman zaman kişinin ölümüne kadar yol açabilen bir negatif enerji halidir nazar. Bazı insanların ruhsal yapıları onların nazara gelmesini daha fazla kolaylaştırır. Kimisinin bünyesi nazara karşı güçlü olur kimi insanın da tam tersi olarak nazardan etkilenmesi çok daha yüksek oranda gerçekleşir. O halde sürekli nazara gelen insanların acilen vakit kaybetmeden evlerinde bir tane nazara karşı koruma vefki bulundurmaları bunu asla ertelememeleri gerekir. Aman nasıl olsa geçer diyerek nazar değmesini ciddiye almayan kişiler bu düşüncelerinden dlayı çok büyük zararlar görebilirler.

Rüyalar her zaman gerçeği yansıtmaya bilir belki de o gün rüyanızda nazara geldiğinizi görmenizin sebebi gün içinde yaşadıklarınızla doğrudan ilgili olabilir. Örneğin gün içinde nazar hakkında çok konuştuysanız yada bu konu üzerinde başkalarının konuştuğuna şahit olduysanız bundan dolayı bu olay rüyanıza yansımış olabilir. Bunun olması da mümkündür hemen kötüye yormak yada hastalanacağınıza inanmak yersiz bir telaş olur. O yüzden eğer rüyanızda nazar gediğinizi gördüyseniz öncelikle o gün nazarla ilgili bir konuşma yapıp yapmadığınızı düşünün eğer gün içinde hiç bir şekilde nazarın konuşulduğu bir ortamda bulunmadıysanız ve o gece kendinize nazar değdiğini gördüyseniz o halde dikkat etmelisiniz çünkü bu rüya sizi yaşayacağınız bir olaya karşı uyarı mesajı taşıyor olabilir.

İlk yorumu yapın.

Yorumla

Your email address will not be published.


*