Paper Toss Google Play Künyesi

paper toss, paper toss oyunu, paper toss android oyun

Yapımcı : Backflip Studios, Inc.

Oyunun Türü : Android Eğlence Oyunu

Android Gereksinimleri : Oyunu oynayabilmek için, minimum seviye olarak 2.3.3 ve üzeri bir Android cihaz’ınızın olması gerekmektedir. Ayrıca Cihazınızın belleğinde 7.9M (18.37Mb) boş alanınızın olması gerekmektedir.

Google Play Yorumları : 4.0 bir kullanıcı puanı ortalaması Google Play üzerinde bulunmaktadır. Bizde oynadık ve oyunu eğlenceli bulduk. Oyun internet bağlantısı olmadan oynanabilmektedir. Reklamlar bulunuyor ama kesinlikle can sıkıcı reklam yerleştirmeleri ile oyun boğulmamıştır.paper toss, paper toss oyunu, paper toss android oyun

Paper Toss Nasıl Oynanır?

Oyun’daki Amacımız Nedir? Paper Toss nasıl Oynanır?

Bu oyun günlük hayatımız içerisinden alıntılanarak yapıldığı kesin. Ekseriyetle bu duruma Ofis çalışanları ve Öğrenci arkadaşlar maruz kalmaktadır. Elimizde bulunan kağıtları çöp kutusu içerisine Basket atmaya çalışıyoruz. Bize engel olan yanımızda bulunan vantilatör olacaktır. Ayarlamalarınızı ona göre yapın 🙂

Sizleri yönlendiren Rakamsal değerler var, ona göre stratejinizi belirliyor ve basket atmaya çalışıyorsunuz. Paper Toss 6 farklı zorluktaki bölümden oluşmaktadır. Her bölümdeki çöp kutusu uzaklık olarak farklıdır. Ayrıca Vantilator duruş şekilleride farklı konumdadır. Bu oluyor ki, 1. seviyedeki 1.0 ayarından attığınız kağıt’taki ayarı, 2. bölümdeki 1.0’daki ayar ile ufak farklılıklar göstermektedir. Oyun‘un farklı versiyonlarıda bulunmaktadır. Sıkılır iseniz Google Play üzerinden diğer versiyonlarınıda indirebilirsiniz. Oyun Bölümleri‘ni gösteren resimi aşağıda inceleyebilirsiniz.

Paper Toss’un birbirinden farklı bölümleri ile çok eğleneceksiniz.

Paper Toss’un birbirinden farklı bölümleri ile çok eğleneceksiniz.

Yukarıdaki gibi zorluk derecesine göre Easy, Medium, Hard, Airport, Basement ve Restroom isimleri ile 6 bölüm bulunmaktadır. Hepsinin zorluk derecesi birbirinden farklıdır. Easy olan en kolayı, Restroom olanı ise en zorudur. Herkese Paper Toss Android Eğlence oyunu oynarken iyi eğlenceler diliyorum.

İlk yorumu yapın.

Yorumla

Your email address will not be published.


*