Modüler Bölme Duvar Ne İşe Yarar?

modüler bölme duvar, bölme duvar kullanımı, duvar bölme sistemleri

Herkesin farklı bir departmanda çalışması gereken ofisler içinde kendilerine ait olacak bölmeler ile iş yapmak daha avantajlı ortamların yaratılmasına neden olacaktır. Farklı sistemler ile ayrılabilen ofis alanları modüler bölme duvar sistemi ile daha şık bir hal almaktadır. Aslında işlevsel olarak bütün bölme duvarlar aynı görevi yapmaktadır. Ancak artık estetik olarak da hoş görünmesini istediğiniz ofisleriniz için farklı seçenekler sunulmaktadır. Camlı bölmeler her zaman en cazip seçenek olarak ortaya çıkar. Çünkü ışığı iyi yansıtabilen ve kalabalık ofisler içinde ferahlığı dengeleyecek unsurları taşıması müşteriyi daha çok etkilemektedir. Camlı bölmeler içinde ek olarak oluşturabileceğiniz modüler bölme duvarlar farklı tasarımları ile açığa çıkar.modüler bölme duvar, bölme duvar kullanımı, duvar bölme sistemleri

Modüler sistem takılıp tekrar sökülebilen sistem anlamını taşımaktadır. Ofis bölmelerinde taşınabilen sistemlerin kullanımı daha uygun fiyata yapılacağından tüm ofisler için en uygun tercih olacaktır. Genellikle kiralık olarak iş yapan ofisler kendilerinin olmayacağı bir iş yerinde sabit kalacak duvarlar oluşturamaz. Bu yüzden kendi kullanım süresi içinde ihtiyacınız giderecek olan bölmeler yapmak için modüler bölme duvar seçeneğini kullanmak avantajlı olacaktır. Ya da iş yeri işverene ait olsa bile büyüme amaçlı yapacağı işlerinde farklı departmanlar oluşturabilmek ve çalışan sayısını arttırarak daha verimli iş alanları oluşturmak için yine şık tasarımları olan bu sistemleri kullanmak isteyecektir.

Bölme duvar seçeneklerinde bu kriterlere uyan birçok model ve tasarım vardır. En çok tutulan tasarım olarak cam bölmeler çift cam seçeneği olduğu için tam cam kullanılan bölmeler olarak ortaya çıkmaktadır. Düzenli çalışma imkânları bulan kişilerin daha verimli iş yaptığı anlaşılan iş koşullarında çalışanlarınız için en kullanışlı olacak dizaynları yaptırabilirsiniz. Isı ve ışık kaybını en aza indiren bölmeler normal duvarlara göre daha tasarruflu olarak kullanılabilmektedir. Özellikle eski yapılarda ısı yalıtımı olmaması iç duvarların bu çözümü ile daha kullanışlı olacaktır. Cam tercihinin yanında ahşap seçenekleri ile de oldukça şık tasarımlar bulunmaktadır. Ofisinizi baştan yaratacak olan ahşap tasarımlar ağırlığını koyacağı estetik görünümde bir hayli etkili olacak. Modüler bölme duvar seçeneklerinde farklı bir yaklaşım olan cam cama bölme duvarlar ile de duvar aralarına yapılan oda seçeneklerinden farklı olacak bağımsız odalar yaptırabilirsiniz. İsterseniz ofisinizin ortasına bile yaptırabileceğiniz bu seçenek fanus görünümde şeffaf bir etki yaratacaktır. Bu seçenekte kapatmak istediğiniz cam duvarlarınızı jalûzi sistemi ile donatarak farklı ve renkli bir tasarım açığa çıkarabilirsiniz. Camdan cama uygulaması için tercih edilen camlar arasına uygulanan yalıtım sistemleri odanızın cam olduğunu hiç fark bile ettirmeyecektir. Her kullanımda keyif alacağınız farklı modüler bölme duvarlarınız için kendi tasarımlarınız olabileceği planlamalar da yapılmaktadır. Her seçenekte kaliteyi ve şıklığı ofisinizin içinde bulacağınız bir iş alanı oluşturmak artık çok kolay.

İlk yorumu yapın.

Yorumla

Your email address will not be published.


*