Mavi Işık Lazer Epilasyon Yapımı

mavi ışık lazer epilasyon, lazer epilasyon yapımı, lazer epilasyon nasıl yapılır

Mavi ışık lazer epilasyon fototerapi kırmızı spektrumda oldukça yüksek yoğunluklu ışık cildin açığa içerir bir tedavidir. Tedavinin amacı, deri iltihabı azaltmak ve hızlandırmak iyileşiyor. Tedavi bağlı, kullanılan ışığın dalga boyu kesin arasında olabilir 600 nm .mavi ışık lazer epilasyon, lazer epilasyon yapımı, lazer epilasyon nasıl yapılır

Nasıl çalışır?

Mavi ışık lazer epilasyon kırmızı spektrumda ışığın bazı dalga boylarını belirli hücre fonksiyonlarını teşvik görünüyor. Çoğunluğu araştırma Konuyla ilgili o kırmızı ışık öneriyor süreçleri harekete inflamasyon bir azalmaya yol açtığı, cilt dokusu ve kolajen üretimini geliştirilmiş şifa. Ayrıca, kırmızı ışık apoptozis yol yolu inhibe edebilir (hücre ölümü). Bireysel hücresel bileşenleri, özellikle enzimler, kırmızı spektrumda ışık absorbe gösterilmiştir. Sitokrom c oksidaz en iyi enzimler emici bu kırmızı ışık incelenmiştir, mitokondri önemli bir bileşeni, Hangi hücrenin enerji kaynaklarıdır. fotonların emilimi (ışık) Sitokrom c oksidaz tarafından anlaşılan bir hücrede metabolik aktivitesini arttırır, Bu iyileşme hızlandırılmış oranda açıklayabilir kırmızı ışık fototerapi sonra gözlenen.

Aksine mavi ışık, kırmızı ışık çok bakteri öncelikle akne sorumlu toksik görünmüyor, P. acnes. Yerine, kırmızı ışık fototerapi sıklıkla kullanılır bağlaç hem bakterileri öldürmek ve teşvik akne lezyonlarının mevcut şifa mavi ışık fototerapi ile. Buna rağmen, çeşitli çalışmalar, kırmızı ışık fototerapi öneririz yayımlandı olduğunu, en az, biraz tedavinin etkili inflamatuar akne. Bu çalışmaların çoğunda olumlu etki boyutunu ve inflamatuvar akne lezyonlarının görünümü azalan lazer epilasyon türeyen olduğunu düşündürmektedir, olarak tamamen ortadan kaldırarak karşı. kırmızı ışık fototerapi oldukça güvenli olması ve az kontrendikasyonları vardır, çoğu daha kapsamlı bir sivilce planın bir parçası olduğunu tamamlayıcı tedavi olarak etkili olduğu.

Nasıl ve nerede kırmızı ışık fototerapi uygulanır?

Kırmızı ışık fototerapi ve hem klinik tedavi olarak kullanılabilir bir öz uygulanan tedavi olarak. klinik ortamda, kırmızı ışık fototerapi genellikle düşük yoğunluklu lazer kullanılarak uygulanır, intensed darbeli ışık sistemleri (IPL), LED ve özel ampuller. evde kullanmak için bir dizi ürün mevcuttur, çoğu belirli dalga boylarında ışık yayan LED’ler kullanmak. değişik tarafından üretilen ışık şiddeti değişkenlik ve dalga boyu büyük bir olabilir ışık tedavisi mavi ışık lazer epilasyon.

İlk yorumu yapın.

Yorumla

Your email address will not be published.


*