Kırtasiye Ürünleri Markaları

kırtasiye ürünleri, kırtasiye ürün markaları neler

Hayatımızın her yerinde kırtasiye malzemelerine ihtiyaç duyduğumuz herkes tarafından bilinen bir gerçek. Okula başladığımız andan itibaren üniversite hayatına hatta iş hayatına kadar kullandığımız kırtasiye ürünlerini kimler üretiyor, biliyor muyuz? Ülkemizin belli başlı firmalarından Faber Castell, Yaygan, Hakan Çanta kırtasiye ürünleri markaları içerisinde sayılabilir.kırtasiye ürünleri, kırtasiye ürün markaları neler

Sektöre damgasını vuran firmalar;

Defter imalatında ön plana çıkan GIPTA ve Keskin Color firması ülkemizde sektöre damgasını vuran firmalar arasında yer almaktadır. Kalem, silgi ve uç olarak Faber Castell, Mikro, Adel firmaları; okul çantası, beslenme çantaları ve suluk Eastpak, Mopak, Yaygan, Lizer ve Hakan Çanta’dan bahsedilebilir. A4 kağıdında Copier Bond, tahta kaleminde Snowman, ofis malzemelerinde Avansas sayılabilir. Oyun hamurunda LETS, yapıştırıcıda SÜDOR ve Pirit, boyalarda Alpino, Faber Castell, Princes markaları da sektöre damga vuran firmalar arasında sayılabilir.

Ofis malzemeleri ve teknolojik ürünler;

Teknolojinin gelişmesi ile beraber kırtasiye sektöründe de bir büyüme yaşandı. Artık kırtasiyeler yalnızca okula yönelik ürünler değil ofis malzemeleri ve teknolojik ürünlerin de satışını yapıyor. Örnek vermemiz gerekirse ofis malzemeleri içerisinde masaüstü gereçler, dosyalama ürünleri, yazı gereçleri, genel ürünler, laminasyon ciltleme, yazı tahtası ve mantar panodan bahsedilebilir. Bunun haricinde kağıt ürünleri, kartuş, toner ve şeritler, temizlik ürünleri, gıda ve mutfak ürünleri, ofis teknolojileri ve reklam ürünleri de ofis malzemeleri kategorisi içerisinde sayılabilirler. Kırtasiye ürünleri markaları içerisinde bu ürünler için de lider firmalar bulabilirsiniz.

İlk yorumu yapın.

Yorumla

Your email address will not be published.


*