Kerastase Densifique Bain Densite Homme

kerastase densifique, kerastase şampuan fiyatları, kerastase şampuan çeşitleri

Eski çağlarda güzelliğin oluşumundan beri saç derisi saç güzelliğinin kaynağı olmuştur. Yoğun ve güçlü saçlar ise, dişiliğin ve kadın gücünün sembolü olarak görülmüştür. Her kadına görkemli bir saç yoğunluğu ve sayısı kazandırmayı amaç edinen Kérastase da kök hücreler üzerinde yapılan 24 yıllık araştırmalar sonucundan esinlenerek saç yoğunluğu aktivatörü Kerastase densifique bain densite homme yarattı.kerastase densifique, kerastase şampuan fiyatları, kerastase şampuan çeşitleri

Eski çağlardan gelen güzellik anlayışı

Her çağda güzellik kavramı içinde önemli bir yer bulan saç miktarı ve hacimli olması, yunan mitolojisinde Afrodit ve Yunan Tanrıçalarının güzellik kaynağı olarak da düşünülürdü. Modern zamanlara geldiğimiz sürede ise saç yoğunluğu birçok diğer faktörler sebebiyle nadir bulunan bir güzellik sembolüne dönüşmüştür.

Saçlar için pratik öneriler

Kerastase densifique bain densite homme Sülfat içeriği bulunmayan şampuan ile duşa girin ve saçlarınızı onlarla yıkayın. Çünkü sülfat saçları zara veren ve kötü etkileyen bir bileşendir. Saçınızın doğal yağını ve yapısını kaybetmeden temizlenmesi gerekmektedir. Doğal yağ ile saçınızın uzaması sağlanır. Şampuanlar saç tellerini değil, saç derisini temizler. Bu yüzden de içeriği doğal olan şampuanlardan davines kullanmanı oldukça önemlidir. Saçınızı şampuanlarken masaj yaparak sürerseniz, kan dolaşımını hızlandırır ve saç köklerinizin ihtiyacı olan besin ve mineralleri almasını sağlarsınız. Böylece kan daha çok gittiği için saçlarınız daha sağlıklı ve güçlü görünerek daha hacimli olur. Ve daha çabuk uzar.

İlk yorumu yapın.

Yorumla

Your email address will not be published.


*