Kaliteli Meme Dikleştirme Operasyonu

meme dikleştirme, meme dikleştirme operasyonu

Pek çok bayan göğüs şekillerinden ve ölçülerinden dolayı şikâyetlerini, sağlık kuruluşlarına ya da estetik merkezlerine yaptıkları başvurular dahilinde iletmektedir. Elbette ki bu şekil bozuklukları ve sarkmalar farklı sebeplere bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Genel olarak hamilelik sonrası ve aşırı kilo alıp verme durumlarından dolayı kendini gösteren bu sorunlar, bazı estetik operasyonları ile birlikte çözüme kavuşturulmakladır. Sizlerde, ekonomik meme büyütme fiyatları hakkında bilgi sahibi olarak, doğru estetik merkezi seçimlerinden sonra daha dik göğüslerin sahibi olabilirsiniz.meme dikleştirme, meme dikleştirme operasyonu

Kalem testi

Eğer ki göğüs dikleştirme operasyonlarına gerek olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız, basit bir yöntem ile bunun kararını verebilirsiniz. Göğüs altına bir kalem yerleştiriniz. Eğer ki o kalem o yerde kalıyorsa, sizlerde göğüs dikleştirme operasyonlarından yararlanabilirsiniz. Ya da bunun yanı sıra normalinden daha dik ve hacimli göğüslere sahip olmak istiyorsanız, yine estetik merkezlerine başvurularda bulunabilirsiniz.

Operasyon öncesi

Elbette ki direkt olarak ameliyata alınmanız mümkün değildir. İlk olarak, ekonomik meme büyütme fiyatları hakkında görüşmeleri estetik merkezleri ile yapmanız gerekiyor. Bunun yanı sıra operasyon beklentilerinizi ve şikâyetlerinizi de tartışarak, çözüme ulaştırmak önemlidir. Nasıl bir model istiyorsunuz ve bu operasyondan tam olarak ne bekliyorsunuz? Bunun cevabını merkezler ile görüşerek alabilirsiniz. Operasyon ayrıntıları hakkında doktorunuz ile görüşmek ve operasyon sonrasında karşılaşacağınız problemler hakkında da bilgi sahibi olmanız, daha doğru bir seçim için önemlidir.

Operasyona hazırlık

40 yaş altı ve üstü bayanlarda bazı tetkikler istenmektedir. Bu yaş grubunun altında olan bayanlardan istenen test ise; ultrasonografi olurken, üstü bayanlarda ise mamografi istenmektedir. Operasyon günü ise yanınızda bir refakatçinizin olması daha iyi olacaktır. Kanama artıran ilaçlarında bir hafta öncesinden kesilmesi gerekiyor. Örnek olarak aspirin vb. ilaçlar bir hafta öncesinden kullanımı durdurulmalıdır. Sigara ve alkol operasyon süresi öncesinden ve sonrasından belirtilecek gün kadar kullanımı önerilmeyecektir. Operasyon günü içerisinde ortalama 6 saatlik bir süreçte yeme ve içme durumlarından uzak durmanız gerekiyor. Yine bu detayların her birini doktorlarınız ile görüşerek, sizlere uygun olan şekli ile davranabilirsiniz. Konu hakkında diğer bilgilere, web adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlk yorumu yapın.

Yorumla

Your email address will not be published.


*