Hızlı, Güvenli, Tecrübeli Kurye

hızlı kurye, hızlı motorlu kurye

Günümüzde her işimizi bilgisayarlar yada telefonlarımız üzerinden, “online” olarak, sanal bir dünyada görmekteyiz. Bu her ne kadar böyle olsa da, elimizdeki bilgisayarların, telefonların bize ulaştırılması, ya da bizim bir şey göndermemiz için internet tek başına yeterli değil. Bu durumda bir taşıma aracı ile kendimiz götürmeliyiz, ya da ki bunu en hızlı ve en güvenli şekilde yapabilecek profesyonel birilerini bulmalıyız. Kurye hizmetinde başarılara imza atacak olan Bizim Online Kurye hizmetinden bahsedeceğiz.hızlı kurye, hızlı motorlu kurye

Bizim Online Kurye

Bizim Online Kurye, 1997 yılında İstanbul’ un Şişli semtine faaliyete başladı. Kuruluşlarındaki esas amaçları ise, standartların sürdürülebilmesiydi. Yani her daim, her emaneti en hızlı ve güvenli şekilde istenilen yere ulaştırmaktı. Kuruluşlarında güvendikleri esas şey ise bilgi ve tecrübeleri idi. Standartların sürdürülmesi amacını kendine esas olarak belirlemiş olan Bizim Online Kurye, express kurye ve hızlı motorlu kurye hizmetleri ile hız standartlarının üstüne çıkabiliyor ve bu da sizin paketinizin daha hızlı şekilde hedefe ulaşmasını sağlıyor. Bizim Online Kuryenin misyonu ise Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde oldukça uygun katma değerli kurye ve toplu dağıtım ürünleri ile sektörde hep aranan ve parmakla gösterilen, lider bir toplu dağıtım kuruluşu olmaktır. Personel kalitesini en üst düzeyde tutarak, müşteri odaklı çalışma beceri ve kültürünü tüm çalışanlarına aşılamak, gerekli eğitim ve önlemler ile de hasar ve kazaları minimum seviye de tutmaktır. Yılların getirmiş olduğu bilgi ve tecrübe ile Bizim Online Kurye şu an ayda ortalama 1000′ den fazla firmaya toplu dağıtım hizmeti göstermektedir. Bünyelerinde ise 48 motorlu, 15 yaya ve 5 adet yaya olmak üzere toplam 68 adet kurye çalışanı bulunmaktadır. Şu an için sadece İstanbul içinde çalışan Bizim Online Kurye, ek olarak Kocaeli, Yalova ve Adapazarı’ na da toplu dağıtım hizmeti vermektedir.

Nasıl Ulaşabilirsiniz ?

Bu üstün tecrübeli ve köklü toplu dağıtım firmasına www.xxx.com.tr

Adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Yine aynı adreste verdikleri hizmetler, iletişim adresleri, telefon numarası ve hatta online işlemler kısmından giriş yaparak çeşitli işlemler de yapabilirsiniz.

İlk yorumu yapın.

Yorumla

Your email address will not be published.


*