Günlük Tesettür Abiye Fiyatları

tesettür abiye fiyatları, 2019 sezonu tesettür abiye fiyatları, tesettür abiye fiyatları ne kadar

Bayanların günlük giyimlerinde abiye ye sıkça rastlıyoruz. Günlük giyimlerde veya özel davetlerde en sık tercih edilen giyim tarzıdır. Gelelim günlük tesettür abiye fiyatları, markaları modellerine.

Günlük duru tesettür abiye modelleri

Abiye üzerine en ünlü markalardan biri olan Pınar şems ’in günlük tesettür abiyelerinde günlük giymeye uygun olarak düz ve bol kesim kollu flarlı gömlek ve altına tesettür abiye fiyatları, 2019 sezonu tesettür abiye fiyatları, tesettür abiye fiyatları ne kadarda katlama modelli etekleri 60 tl civarında değişmektedir. Ayrıca farklı model puantiyeli etek veya desenli düz model eteklerle yine aynı şekil gömlekler 60 tl civarında değişmekte.

Günlük işlemeli tesettür abiye modelleri

Ünlü markalardan biri olan ala tesettür pul işlemeli farklı şekil ve desenlerde tasarlanmış gömleği, gömleğin üzerine çevrelenen ince hatlı düz desen kemeri ve tek renk katlamalı model eteği ile 150-200 tl arası fiyatlar da değişmektedir. Fiyatları biraz daha yukarılara çekersek pınar şems tasarımı olan baştan aşağı tek elbise modelli üzerinde farklı çiçek işlemeli ve yine aynı desenli kemer takılı günlük tesettür abiye fiyatları da 150 tl den başlıyor ve 300 tl ye kadar devam ediyor. Mevra markalı 2018-19 sonbahar kış kreasyonun da bulunan tek renk düz ve etek kısmı katlamalı olan abiyeleri ile aynı modellerde farklı renk tonlarıyla süslenmiş tesettür abiyelerin fiyatları ise 400 tl civarlarında.

Fazla gösterişli ve özel günlerde giyilenlerden farklı olarak tasarlanan günlük abiyelerin fiyatları markaya ve kumaşın kalitesine göre bu aralıklarda değişiyor.

İlk yorumu yapın.

Yorumla

Your email address will not be published.


*