Göğüs Estetiği Ameliyat Sonrası

göğüs estetiği sonrası, göğüs estetiği yaptırma, göğüs estetiği yapımı sonrası

Günümüzde birçok insan silikon implant olarak isimlendirilen protezler sayesinde göğüs estetiği olmaktadır. Diğer bir değişle yağ enjeksiyonu ile küçük göğüslü kadınlar göğüslerini büyütebilme imkânı yakalamaktadır. Kadın fiziğinde en önemli organ olan göğüsler her zaman insanların istediği boyutta olamamaktadır. Büyük göğüs isteyen kadınlar için bu noktada devreye estetik operasyonlar girmektedir.göğüs estetiği sonrası, göğüs estetiği yaptırma, göğüs estetiği yapımı sonrası

Göğüs estetiği ameliyatı hangi durumlarda gerçekleştirilir?

Göğüslerin küçük görünmesi vücutta çeşitli oransızlıklara yol açmaktadır. Bu durumdan rahatsız olan kadınlar için göğüs estetiği ameliyat sonrası da sizlere sorunsuz bir yaşam sunmaktadır. Hamilelik sürecinde ve sonrasında kadınların göğüslerinde meydana gelen sarkmaların düzeltilmesi durumunda da başvurulan göğüs estetiği gerekli durumlarda beraberinde toplama ve kaldırma işlemini de gerçekleştirilmektedir. Bunların yanı sıra meme kanseri gibi sorunlar ile karşılaşan kadınlar da bu estetiği tercih etmektedirler.

Ameliyat sonrası nelere dikkat edilmelidir?

Operasyon sonrasında ilk üç hafta hareketlerinize oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir. Göğüs estetiği ameliyat sonrası hastaları için özel sütyenler önermektedirler. Bu sütyenler sayesinde olası durumlara karşı önleminizi almış oluyorsunuz. Ağır sporlara bu dönemde ara verilmesi gerekmektedir. Doktorunuz durumunuza göre kaç gün içerisinde duş yapmanız gerektiğini sizlere bildirecektir. Sauna, solaryum ve buhar banyosundan uzak durulması bu sürecin sorunsuz atlatılması açısından oldukça önemlidir. Çok ağır işlerde çalışmadığınız takdirde birkaç gün içerisinde işinize geri dönebilirsiniz. 6 ay sonrasında silikon vücudunuzla tamamen uyum içerisine girerek daha doğal bir görünüme sahip olacaktır.

İlk yorumu yapın.

Yorumla

Your email address will not be published.


*