Göğüs Büyütme Estetiği Merkezi

göğüs estetiği

Günümüzde sıklıkla tercih edilmeye başlanan estetik operasyonlar arasında başı çeken göğüs büyütme operasyonları, kadınlara kısa sürede daha büyük göğüslere sahip olma imkânı vermektedir. Teknolojinin de gelişimi ile beraber, kısa sürede iyileşme imkânını da tanıyan bu ameliyatlar ile operasyon sonrasında iz kalmamakta, bu nedenle de her yıl binlerce kadın göğüslerini büyütmek istemektedir. Her ne kadar estetik bir operasyon olsa da, neticede bir ameliyat olan bu operasyonlar, sağlığa uygun ve güvenilir ortamlarda yapılmadığında ciddi sorunlara neden olabilmektedir. Bu nedenlerden ötürü, göğüslerini büyütmek isteyen kadınlar, hem daha güvenilir hem de daha sağlığa uygun olması bakımından ünlenen ve göğüs büyütme estetiği merkezi olarak tanımlanan yerlerde ameliyat olmalılar.göğüs estetiği

Ameliyat öncesi ve sonrasında ne yapmalı?

Göğüslerini büyütmeye karar veren kadınların öncelikle ihtiyaçlarını iyi tespit etmeleri ve kendilerini vücutlarında yaratılacak değişikliğe hazır hissetmeleri önemlidir. Ameliyattan emin olunduktan sonra ilk yapılması gereken şey iyi bir araştırmadır. Zira göğüs büyütme ameliyatı basit bir estetik operasyon gibi görülse dahi, işinin uzmanı kişiler ve kuruluşlar tarafından yapılmadığında ciddi zararlar verebilmektedirler. Bu nedenle, göğüslerini büyütmeye karar veren kadınlar, göğüs büyütme estetiği merkezi olarak faaliyet yürüten yerleri tercih etmelidirler. Ameliyat sonrasında uzman, kendisini ameliyat eden uzman cerrahın talimatlarını harfiyen yerine getirmeli, belirtilen süreler içerisinde de mutlaka kontrole gitmelidirler. Ameliyat sonrasında bu gereklilikler yerine getirildiği takdirde, ameliyat izi dâhil olmak üzere, psikolojik ve fizyolojik bir hasar oluşmadan göğüslerinizi büyütmüş olursunuz.

Ameliyat sonrası spor yapmak göğüslerin yapısını bozar mı?

Eğer doktorunuzun tavsiyelerine uyduysanız kısa sürede iyileşmeniz mümkün. Ameliyat sonrasında doktorunuz size ağır egzersiz yapmamanızı, yüksek yerlere uzanmaya çalışmamanızı ve göğüslerinizin yapısını koruyacak sutyenler kullanmanızı önerecektir. Bu süre zarfında spor yapmamanız ve ameliyat sonrası iyileşme sürecinin tam anlamıyla sona ermesini beklemeniz sizin için daha akıllıca olacaktır. Hijyeninize ameliyat sonrasında da önem vermeniz, iyileşme sürecinizi de olumlu etkileyecektir. Dolayısıyla zaten birkaç ay içerisinde tam olarak ve herhangi bir iz kalmadan iyileşmiş olacağınızdan, bu süre içerisinde spor yapmamanız tavsiye edilir. Fakat daha sonrasında spor yapmanızda bir engel olmadığı gibi, spor yapmanızın göğüslerinizin şeklini korumanıza faydası da olacaktır.

İlk yorumu yapın.

Yorumla

Your email address will not be published.


*