FOTOSELLİ KÂĞIT HAVLU MAKİNASI

fotoselli kağıt havlu makinesi, kağıt havlu makinesi modelleri, kağıt havlu makineleri

Fotoselli kâğıt havlu makinası günümüz teknolojisi ile üretilmiş olup, hijyenin kullanıldığı her alanda yardımcımız olabilecek faydalı bir cihazdır. Hijyen açısından kullanmamız adeta zorunluluk olan kâğıt havlu sarfiyatını, dengeli olarak ayarlayabilen bu cihaz, tercih edip ayarlayacağınız kademede, otomatik olarak istediğiniz ölçülerdeki kâğıt havluyu kullanıma sunar. Otomatik, hareketli bir işleyişi vardır. Kullanımı başlatmak için ellerin cihaza yaklaştırılması yeterlidir. Evlerde ve işyerlerinde kullanılması bilhassa önerilen cihazın, sarfiyatı önlemesi sebebiyle çevreci olduğunu söyleyebiliriz. Kullanım açısından son derece rahat olan fotoselli kâğıt havlu makinası, hem elektrikle, hem de pille çalışabilme özellikleri ile tercih edeceğiniz bir cihazdır. Fotoselli kâğıt havlu makinasını, uygun göreceğiniz her yere kolayca montaj edebileceğiniz gibi, dilediğiniz renk ve boyut seçenekleriyle de, temizliği kendinize ve başkalarına yaşatmanın keyfini sürebilirsiniz.

 Kulanım alanları sadece banyo ve tuvaletlerle sınırlı olmayan fotoselli kâğıt havlu makinaları, artık hayatımızın her anında ihtiyaç duyabileceğimiz yardımcılarımızdandır. Mutfakta, bahçede, işyerinde,  evimizin her alanında kullanımınıza hazırdır. Kullanılması esnasında, ortak kullanılan kumaş havlulara göre, temizliğin ön planda tutulduğu, bir kerelik kullanım sağlayan, hijyen açısından en üst seviyede temizlik ürünü kağıt havluların, kullanılmasını kolaylaştıran fotoselli kağıt havlu makinaları artık birçok firma tarafından üretilmektedir. Değişik boylarda kâğıt havlularla kullanabileceğiniz özelliği bulunan bu makinalar, değişik ebatlarda olup her yere montaj yapılacak özelliği ile de tercih edilmektedir. Fotoselli kâğıt havlu makinaları üzerine takılan kâğıt havluların, dışarı ile temasını keserek temiz olarak korunmasını sağlamakta, istediğiniz ebatlarda kâğıt havlunun kesimini sağlayarak, temizlikte yardımcınız olacaklardır.fotoselli kağıt havlu makinesi, kağıt havlu makinesi modelleri, kağıt havlu makineleri

Fotoselli kâğıt havlu makinasının, havlu bölümü kapalı bölme içerisinde olduğu için, kâğıt havlunun temiz kalmasını sağlar. Uzmanların temizlik ve hijyen açısından özellikle kağıt havlu kullanılmasını önermesi, insanların temizlik ihtiyacı, kağıt havlu tüketimini giderek arttırmaktadır. İşyerleri açısından daha da önemli olan temizlik kuralları, böyle yerlerin toplu kullanıma açık olması ve yeterli hijyenin sağlanamaması durumlarında müşteri kayıplarının yaşanmasına sebep olacağıdır.  Bunun, olası maddi kayıplara yol açmasından dolayı, mutlaka fotoselli kâğıt havlu makinalarının kullanılmasını gerektirir. Fotoselli kâğıt havlu makinalarında, el değmeden havlu ihtiyacı sağlandığından, müşterilerin temizlik anlayışına uygun bir sistem yaratılmıştır. Yapılan araştırmalar neticesinde, kafeteryalar, restaurantlar, umumi tuvaletler gibi ortamlarda müşterilerin temizlik için ellerini yıkadıktan sonra, eğer uygun kurulama yöntemi yoksa ellerini kurulamamayı tercih ettikleri saptanmıştır. En yüksek hijyen sağlayan yöntemin kağıt havlu olduğu da yapılan tespitler arasındadır. Tespitler arasında, en yüksek beklenti hijyen olmakla birlikte, ikinci sırada kurulama amaçlı kullanılan aygıtların temiz olması gerektiğidir. Fotoselli kâğıt havlu makinası tüm bu beklentileri bünyesinde toplamakta, işyerlerinizin tercih edilmesi ve prestijiniz için kullanmanız gereken bir cihazdır. Kâğıt havlular insanlara en fazla kuruluk hissi verecek kurulama araçlarıdır. İnsanlara kuruluk hissi verirken, temizliğin amacına uygun bir şekilde kullanıma uygun olması, fotoselli kâğıt havlu makinalarının son yıllarda tercih edilmesine sebep olmuştur.

Fotoselli kâğıt havlu makinaları, emicilik gücünün fazla olması sebebiyle kâğıt havluların çok katlı üretilmesinden kaynaklanan koparılma sorunlarını bertaraf edeceğinden israfı önlemektedir.

Makinaya takılmış olan kâğıt havluların son yaprağına kadar kullanım kolaylığı sunması da, israfın önlemesi açısından önemlidir. Fotoselli kâğıt havlu makinalarına, kâğıt havlu rulosunun kolaylıkla takılabilmesi, biten boş ruloların değişim kolaylığı, makinaların ellerin temasıyla koparacakları kâğıt miktarının istenilen boyda ayarlanabilmesi özellikle toplu kullanıma sunulan yerlerde zaman kayıplarını azaltacak, israfın önüne geçecektir. Fotoselli kâğıt makinaların kullanılması için özel olarak yetişmiş, kalifiye elemana gereksinim olmadığı için, işyerinizde her hangi bir çalışanın gerekli kontrolleri yapmasına olanak verir. Mutlak suretle işyerleriniz de, müşterilerinizin ellerini yıkadıktan sonra kurulama için, tercih edeceği kâğıt havluları,  fotoselli kâğıt havlu makinaları yardımıyla kullanıma sunmanızı öneririz. Müşterilerinizde hijyen bir ortam imajı oluşturacağınız için, dostlarına tavsiye edecekleri bir işyeri olarak, ticaretinizin artması gündeme gelecektir. Aksi durumda ise, müşteri kayıplarına uğrayacak, gerekli başarıyı sağlayamayacaksınız.

Fotoselli kâğıt havlu makineleri, temizlik hissinin yaratılması açısından kullanabileceğiniz, oldukça kolay montaj yapabilme özelliğine sahip, istenilen şekilde ayarlanabilen, gerek elektrikli, gerek se pilli çalışma sistemine sahip, değişik renk ve ebatlar da, kâğıt havluların temiz olarak korunmasını sağlayan, kâğıt havlularda israfı önleyen çevreci bir cihazdır. Özellikle işyerlerin de kullanılmasının zorunlu hale getirilmesini gerekli görüyoruz. Çünkü işyerlerinde toplu kullanım söz konusu olduğu için, insanların mikroplara, bakterilere karşı savunmasız olacağı kesindir. Fotoselli kâğıt havlu makinalarını kullanarak toplu hastalıkların önüne geçilmesine yardımcı oluruz. Evlerimizde de fotoselli kâğıt havlu makinaları kullanarak, kendimize, ailemize ve konuklarımıza kullanım kolaylığı ve hijyeni yaşatmış oluruz. Evlerimizde kullanmakta olduğumuz kumaş havluların yıkanması, temizliği ile uğraşmaz, hem zamandan, hem de yıkamak için gerekli su ve deterjandan fayda sağlayıp, çevre temizliğine de katkı sağlamış oluruz. Fotoselli kâğıt havlu makinaları, kullandıkça alışkanlık yapacak, gideceğimiz her yerde görmek isteyeceğimiz temizliğe yardımcı bir cihazdır.

İlk yorumu yapın.

Yorumla

Your email address will not be published.


*