Ender Saraç’la Göbek Eriten Diyet

göbek eritme diyeti, göbek nasıl erir, göbek eriten diyetler

Üç ana bölüme bu diyette yapmanız gereken şeyleri ayırabiliriz. Diyet programı ilk kısımdır. Göbek eriten egzersizler ise ikinci kısımdır. Ender Saraç zayıflama çayı içmenizi de üçüncü olarak öneriyor.

Göbek eriten diyet programı şu şekilde;

Aşağıdaki programı haftanın tek günleri uyguluyoruz. Çift günlerinde de istediğimizi yiyebiliriz tabi ki aşağıdaki yasaklılar dışında!göbek eritme diyeti, göbek nasıl erir, göbek eriten diyetler

Haftanın tek günleri uygulanması gereken göbek eriten diyet programı;

Sabah Kalkınca: 1 bardak ılık ballı ve limonlu su içerek diyete sabahın köründe başlıyoruz. (yarım tatlı kaşığı ılık suyun içine bal, 10 damla da limon). Metabolizmayı hızlandırmak açısından sabah erken kalkmak önemlidir.

Sabah Sporu: Göbek eritmeye kararlı olduğumuzu yürüyüş yaparak göstermemiz gerekir. mümkün olduğunca 35-40 dakika yürüyüş yapıyoruz. Bol bol ter atmaya özen gösterin. En az 15-20 dakika yürüyüşten sonra göbek eriten hareketler yapmalısınız.

Spor Sonrası Duş: Masajın faydalarını çok yerde Ender Saraç, bölgesel zayıflama için anlatıyor. Kendimize uygulayacağımız banyoda kese ve sonrasında masaj ile mükemmel sonuçlar alabilirsiniz. 5 dakika fırçalar gibi bastırarak ham ipek kese ya da kabak lifi kullanarak bölgesel yağlanmanın sıkça görüldüğü basen, göbek, bel, popo gibi yerler sertçe keselenmelidir. Daha sonra susam yağı, kekik yağı, melisa yağı, biberiye yağı ile aynı bölgeye 5 dakika masaj yapılmalıdır.

Kahvaltı: Bu öğünde abur cubur yemeyi aklınızdan bile geçirmeyin. Kabuklu 1 adet yeşil elma, 1 adet sert şeftaliden ibaret olmalıdır.

Öğle Yemeği: Yemek vakti geldi işte. Derisiz olmak şartı ile 1 porsiyon ızgara tavuk ve bol rokalı-taze soğanlı yeşil salata bizi programımızda bekliyor.

Ara (saat 15:00): Açlık krizinizi bastırmak için 3-4 adet yulaflı bisküvi yiyebilirsiniz.

Ara (saat 17:30): Kendiniz tutma konusunda sabırlı olun ve devam edin. Buna incecik bir karın için değecektir. 1 adet yeşil elma yiyebilirsiniz.

Akşam Yemeği: Şimdi çorbalar, pilavlar, kızartmalar gelsin dememizi beklemeyin. Az yağlı olmak kaydıyla 4-5 kaşık zeytinyağlı fasulye, 1 dilim ekmek ve mevsim salatası tüketmelisiniz.

Gece: 1 bardak tarçınlı şekersiz light sütü içebilirsiniz.

Haftanın Çift Günleri

İstediklerimizi haftanın çift günü yiyebiliriz ama;

Yenilmesi yasak olan yiyeceklerimiz dışında, işte onlar;

–       Kızartma

–       Kolalı, şekerli içecekler

–       Özellikle bira-alkol

–       Hayvansal katı yağlar (kaymak, tereyağı, yağlı şarküteriler, yağlı süt ürünleri, yumurtanın sarısı, yağlı etler; balık derisi, tavuk, tam yağlı süt

–       Doğum kontrol hapları

–       Beyaz un

–       Beyaz şeker

–       Çikolata

–       Aşırı gündüz uykusu

–       Cips

–       Yağlı çerezler

3-4 fincan gün boyunca zayıflama çayı içmelisiniz.

İlk yorumu yapın.

Yorumla

Your email address will not be published.


*