Darkweb Domuzlar Sosyetesini Biliyor Musunuz?

domuzlar sosyetesi, darkweb hikayesi, darkweb domuzlar sosyetesi

Geçen izlediğim bir vidodan size bu yazımda bahsetmek istedim. İnternet kullanımının ne kadar yaygın olduğundan bahsetmeme herhalde gerek yoktur. İnterneti çoğu kişi şuan kullandığı kadar sanıyor ancak işin aslı aslında hiç de böyle değil. Bildiğimiz internetin bir de bilmediğimiz karanlık tarafı bulunmaktadır. İnternetin karanlık tarafı deyince biraz bu konular hakkında bilgisi olan veya araştırma yapan kişiler deepweb bilgisine ulaşır. Deepweb internetin gri bölgesi diyebiliriz. Asıl karanlık olan taraf isminden de anlaşılabileceği üzere darkweb kısmıdır.domuzlar sosyetesi, darkweb hikayesi, darkweb domuzlar sosyetesi

İzlediğim videoda iki arkadaştan bahsediliyordu. Ben size bu arkadaşların hikayesini anlatmak istiyorum. Hikayedeki kişilerden birine Ahmet, diğerine Alp diyelim. Gerçek hikayedeki kişiler yabancıydı ama benim şuanda aklıma gelmediği için bu isimleri kullanmayı tercih ettim. Bahsetmek istediğim konuya hemen geçip sizi daha fazla merakta bırakmıyorum.

Ahmet sevgilisinden yeni ayrılmış ve morali bozuk bir halde evindeyken uzun süredir görmediği bir arkadaşından telefon gelir ve buluşmaya karar verirler. Buluştuklarında Alp Ahmet’e sana öyle şeyler anlatacağım ki hoşuna gidecek der, sonrasında anlatmaktan vazgeçer. Anlatmaktan vazgeçer ama Ahmet’e sana bir yemek ısmarlayacağım hazır ol, ben sana gününü ve saatini söyleyeceğim der. Alp birkaç gün aradan geçtikten sonra telefon eder ve o gün bugün der. Akşam hazır ol seni almaya geleceğim der. Ahmet biraz da sevgilisinden ayrılmanın verdiği stres ile kabul ettiği yemeğe gitmek için nasıl bir kıyafet giysem ki diye düşünmeye başlar. Alp’e sorduğunda ne giyeyim diye fark etmez zaten oraya gittiğimizde bize yeni kıyafetler verecekler der.

Ahmet hazırlanır ve sözleştikleri sokağın köşesinde Alp’in onu almasını bekler. Bir süre sonra Ahmet’in yanına bir araba yanaşır ve kapısı açılır. Arabanın içinde Alp vardır. Arabaya biner ve yola koyulurlar. Arabanın içinden dışarısı kesinlikle görünmemektir. Ahmet bu durumu biraz garipsese de bir kere arabaya binmiştir. Araba bir süre şehirde ilerledikten sonra durur ve yüzünde domuz maskesi olan kişiler Ahmet ile Alp’e domuz maskesi uzatıp takmalarını isterler. Maskeler takılır ve bir odaya iki arkadaş alınır. Oturdukları yerde birçok kişi vardır ve tam karşılarında da bir perde bulunmaktadır. Perde bir anda açılır ve yüzünde maske olanlardan bir kişi Ahmete üzerinde numara yazan kişilerden birini seçmesini İster. Ahmet 3 numarayı seçer ve perde kapanır. Bir süre sonra oturtuldukları masanın üstündeki kapak açılır ve ayaklarından baş aşağı bağlanmış olan üzerinde 3 numara yazan genç adam sarkıtılır. Ahmet bu gençten canlıyken bir parça et kesilmeye ve yemeğe zorlanır. Her ne kadar bunu yapmak istemese de bunu yapmazsa kendinin de yenileceği söylendiği için mecbur kalarak yer. Bugünden sonra Ahmet bir daha hiçbir insana güvenmez.

İlk yorumu yapın.

Yorumla

Your email address will not be published.


*