Bölme Duvar Çeşitleri

bölme duvar sistemleri, ofis bölme sistemleri

Ofisinizdeki geliştirmek istediğiniz çalışma platformlarını günümüz koşullarında değerlendirmek artık eskisi kadar düşündürücü değil. Çünkü daha hızlı ve daha aktif iş yapabilen firmamız işinize ayak uydurarak çalışma koşullarınıza uygun bölmeler yapmaktadır. Dizayn ve proje olarak hem sizin hem bizim önerilerimizle oluşan kartela içinde beklenilenin üstünde çalışmalar gerçekleştirilebilir. Bölme duvar çeşitleri ayrı ayrı kategoriler ile hizmetinize sunulmaktadır. Duvar demekten daha çok tasarım harikası olarak gösterişli bir şekilde ortaya çıkan bu tasarımlar inanılmaz göz kamaştırıcı görünümü ile kullanımını hiç akla bile getirmeyecektir.bölme duvar sistemleri, ofis bölme sistemleri

Camlı bölmelerde çeşit olarak yatak camlı bölme, tam veya yarım camlı bölmeler, cam cama bölmeler, derzli bölmeler, modüler bölmeler olarak sınıflandırılan tasarımlar aradığınız sistemin temel taşlarıdır. Yatay camlı ofis bölmeleri hem modüler hem de tam camlı olarak kullanılabilirler. Genellikle üç parça yatay camın birbiri ile orantılı olarak bölünmesi ile aralarından geçen şeritlerden ibarettir. Camlar arasındaki şeritler kaya yünü ile birleşme yerleri kapatılarak izolasyonu sağlanır.  Bu şerit aralarında kalan camların isterseniz alt ve üst kısımlarını isterseniz orta kısımlarını modüler mobilya ile kaplatarak modüler camlı bölmeler elde edebilirsiniz. Modüler seçimlerde ofisinizin kombin olduğu renkleri kullanarak yeni bir dünyayı iş hayatınıza yansıtabilirsiniz. Renkli kullanımlar olabileceği gibi ahşap olarak da seçebileceğiniz bu modüler sistemlerde şıklığı hazzında yaşamak daha iyi olacaktır. Kapalı kalması gereken alanların orta kısımda yapılacak kapanma ile masa boyunda kapatılarak görüş açısı kısıtlanmaktadır.

Tam cam bölme duvar ile sadece camın getireceği şıklığı fazlası ile sağlayabilirsiniz. Temperli olarak imal edilen camlar profiller ile desteklenerek sabit kalmaları sağlanmaktadır. Yeni oda oluşumlarında daha çok tercih edilen tam cam bölmeleri ses yalıtımı sağlarken ışığı net olarak alınmak istenilen alanlar içine kurulmaktadır. Ofis içindeki aydınlanmayı etkileyecek olan tam cam bölmeler çalışma saatlerinizi uzatacaktır. Bir diğer alternatif ürünümüz ise dolu bölme duvar sistemleridir. Kapatmak istediğiniz ya da korumak istediğiniz alanlar için temin edebileceğiniz kapalı alanları bu şekilde oluşturmaktadır. Depo olarak kullanılmak istenilen alanları ya da karanlık olması gereken alanları tamamen kapatarak gizleyebilirsiniz. Her çalışma alanı içinde olması gereken depolar için fazla masraf yapmamış ancak korunaklı bir alan oluşturmuş olursunuz.

Bölme duvar çeşitleri alüminyum profiller kullanılmaktadır. İstediğinizde beyaz profil uygulaması da gerçekleşecektir. Mimari projeler olarak çizilen bölme duvarlar sitemin gerektirdiği gibi değil ihtiyacın ölçüsünde değerlendirilmektedir. Yeni planlanan bölmeler ofisinizde etrafınızı toparlamanızda yardımcı olacaktır. Isı, ışık, ses yalıtımında mükemmel koruma sağlayacak olan sistemlerimiz takılıp sökülebilen uygulamaların en doğru kullanımını sunmaktadır. Alan içinde alan yaratabilen tek sistem olarak aradığınız birinci sınıf ürünleri ofisinizde bizim aracılığımızla kullanabilirsiniz. Her yönlü tasarruf sağlayabilecek olan sistem yurt içinde ve yurt dışında oldukça ilgi görmektedir.

İlk yorumu yapın.

Yorumla

Your email address will not be published.


*