Bölgesel İncelme Yöntemleri Nelerdir?

bölgesel incelme, bölgesel zayıflama, nasıl bölgesel zayıflanır

Günümüzdeki erkek ve kadınların ortak problemi haline gelen bölgesel kilolar oldukça can sıkıcıdır. Oldukça zayıfsınızdır ama bir türlü göbek kısmındaki fazlalıklardan kurtulamıyorsunuzdur. Buda fiziki görünüm açısından sizi çok rahatsız etmektedir. Sadece göbek bölgesi sorun olmamaktadır. İç bacaklar, basenler ve kalçalarda da aynı sıkıntıları yaşayabilirsiniz.bölgesel incelme, bölgesel zayıflama, nasıl bölgesel zayıflanır

Bölgesel Fazlalıklardan Nasıl Kurtulursunuz?

Bölgesel kilo alımları vücut tipinizin bir göstergesidir aslında. Vücudunuzun daha orantılı ve güzel görünmesini sağlamak sizin elinizde bölgesel zayıflama için ilk adım düzenli beslenme olacaktır. Düzenli beslenmenin arkasında yapacağınız sporlarda önemlidir. Özellikle şikayetçi olduğunuz bölgeniz üzerinde spor ağırlığı verirseniz incelme göreceksiniz. Akşam yediklerinize dikkat ettiğinizde örneğin akşam saat sekizden sonra sadece su tüketerek ve her gün yapacağınız en azından yarım saatlik düzenli spor ile incelme olduğunu fark edeceksiniz.

Bölgesel kilo alımları hangi bölgelerde olur?

  • Kalça kısmında
  • Basen kısmı dediğimiz iç ya da dış bacaklarda
  • Göbek ve karın bölgesinde
  • İç kollar kısmında

Bölgesel incelme yöntemleri ile bu rahatsız edici durumdan kurtulabilirsiniz. Göbek ve basen bölgelerinizde özellikle spor yaparken kullandığınız korse vücudunuzun şekle girmesine ve incelmenizi hızlandırmanıza yardımcı olacaktır. Sıkı tuttuğu için özellikle o bölgenizin daha hızlı terlemesini sağlayacaktır. Terle olayı yağ yakımı ile gerçekleştiği için rahatsız eden bölgenin fazla yağ nedeni oluştuğu için. Bir nevi terleme yolu ile yağ yakarak bölgesel olarak incelme sağlayacaktır. Tamda bu yüzden hayatınızdan düzenli sporu eksik etmeyin. Sürekli bir hareket mutlaka terlemeyi getireceği için terleme yolu ile fazla kilolarınızdan kurtulacaksınız.

Bölgesel kilo probleminiz vücudunuzun hangi bölgesinde ise o bölgeye yönelik sporlar yaparsanız istediğiniz sonucu daha iyi bir şekilde alabilirsiniz. Kol bölgesinde bir sorunuzu varsa yüzme en iyi spor örneği olabilir. İç ve dış bacaklarda yaşanan sorunlar için ise yürüyüş koşu örnek olabilecek sporlardır. Düzenli yapılan sporlar sonucunda istediğiniz bölgede istediğiniz şeklide zayıflayabilirsiniz. Tabi sporun yanı sıra yediklerimize de dikkat etmemiz gerekmektedir. Aşırı kalorili yiyecek ve içeceklerden bu dönem içerisinde uzak durmanızda fayda olacaktır. İstediğiniz bir vücuda ve dilediğiniz görüntüye sahip olmak için biraz dikkat yeterli olacaktır.

İlk yorumu yapın.

Yorumla

Your email address will not be published.


*