Boğa Burcu Erkeği ve Özellikleri

boğa burcu erkeği, boğa burcu erkeği davranışları, boğa burcu erkeği özellikleri

Boğa burcu erkekleri oldukça güçlü ve hırslı bir karaktere sahiptir. Bir yola çıktıklarına o yolda karşılaştıkları tüm sorunlara meydan okumayla karşılık verirler. Onlar için azim ve hırs oldukça olağandır. Olayları çözümlemekte oldukça başarılıdırlar. Kriz yönetiminde iyidirler. Herhangi bir sorunun varlığından en mantıklı düşünen kişiler genellikle onlardır. Sorunu çözümlemek için uzun uzun düşünüp en doğru kararı almaları ile bilinirler. Sabırlı ve işkolik insanlardır. İşlerinde başarılı olmak onlar için oldukça önemlidir.boğa burcu erkeği, boğa burcu erkeği davranışları, boğa burcu erkeği özellikleri

Boğa burcu erkekleri her şeyin en iyisini arar ve ona sahip olmak ister. İşte ve aşkta da bu geçerlidir. Mantık insanıdır. Fiziksel özelliklere dikkat eder ve maddiyatı sever. Yemekler özel ilgi alanlarından biridir. Yemek yemeği ve özellikle farklı lezzetler tatmayı severler. Konfor ve lüks onlara göredir. Hayat standartlarını iyileştirmek için çok çalışmayı göze alabilirler. Tatlı dilli ve etkileyicidirler. Özellikle bakışları oldukça etkilidir. Hayatlarındaki temel amaçlardan biri de mutlu bir aile kurmaktır.

Boğa burcu erkekleri kontrolcü davranmayı severler. Hayatlarında olan biten her ne varsa onları mantıklı bir şekilde yönetmeyi isterler. Sürprizleri ve olağandışı gelişmeleri sevmezler. Yeniliklere biraz kapalıdırlar. Gelenekselcilik tam onlara göredir. Aşk konusunda oldukça başarılıdır. Aşka önem verirler ve inanırlar. Tutkulu severler. Tutkularının peşinden giderler ancak mantıklarını da bir kenara bırakamazlar. Ne kadar çok sevseler de mantıklarına uymayan bir durumla karşılaştıklarında her şeyden vazgeçebilirler. İlişki içerisindeyken oldukça tutarlı ve özverili davranırlar. Partnerlerini memnun etmesini bilirler.

Boğa burcu erkeklerinin en iyi burçlar genellikle; balık, yengeç ve başak burçlarıdır. Sahip olduğu şeylerin değerini bilirler ve kaybetmeyi göze alamazlar. Bu onları bazen aşırı tutumlu birileri olarak gösterebilmektedir. Sahip oldukları şeyler için belirli bir emek ve bedele katlandıklarından paylaşım noktasında biraz katı olabilirler. Ancak cimri değillerdir. Garanticidirler. Asla riski sevmezler. Ellerindeki bir şeyi kaybetmekten korkarlar ve bu nedenle de riskten kaçınırlar. Alışveriş yapmayı severler. Güzel giyinmeyi, lüks restoranlarda yemek yemeyi severler. Pahalı hediyeler almayı da vermeyi de severler.

İlk yorumu yapın.

Yorumla

Your email address will not be published.


*