Bağcılar Sürücü Kursu

Değişen ehliyet kursu standartlarını en güncel şekilde takip etmekte olan bağcılar sürücü kursu olarak kursiyerlerimize ilk seferde ehliyet almaları konusunda yardımcı teorik ve pratik eğitim hizmetlerimizde her zaman yüksek başarı ve özverili bir program benimsemekteyiz. Kursiyerlerimizin teorik derslerden en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olacak şekilde dizayn edilmiş ferah ve aydınlık sınıflarımız, son teknolojinin kullanıldığı eğitim ortamlarımız sayesinde kursiyerlerimizin ehliyet alma sürecini en verimli şekilde geçirmelerini hedefliyoruz.bağcılar sürücü kursu fiyatı

Kursiyer Odaklı Hizmet

Bağcılar sürücü kursu için ana hedef sürücü adaylarına hem teorik hem de pratik anlamdaki en iyi eğitimin verilmesi, trafikte dikkatli adayların yetiştirilmesi, gerekli özgüvenin kazandırılmasıdır. Kursumuzda verilen sağlık derslerinde kadromuz bünyesinde yer alan eğitim uzmanları tarafından özverili bir eğitim verilmektedir. Aynı şekilde motor ve trafik derslerimiz de alanında tecrübeli, bilgili ve bu alanda deneyimi olan hocalarımız tarafından verilmektedir.

Kursiyerlerimize verilen dersler ise yine onlara uygun şekilde ayarlanan programlar dahilinde gerçekleşmektedir. Hafta içi ve hafta sonu programları ile de kursiyerlere kolaylık sağlanmaktadır.

Direksiyon Sınavları

Ehliyet alma konusunda getirilen yeniliklerden sonra kursiyerler en çok direksiyon sınavlarında zorlanmaktadır. Trafik akışında en az hata yapılmasını amaçlayan bu yeni düzenlemeler için sürücü kursumuzda gerekli eğitim sağlanmakta, adaylara pratik eğitimleri için yardımcı olacak sistemler kullanılmaktadır. Kursiyerlerin memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışı ve direksiyon eğitiminde kullanılan son model araçlar sayesinde araç kullanımının tüm incelikleri öğretilmektedir.

İlk yorumu yapın.

Yorumla

Your email address will not be published.


*