Assassin’s Creed Filmini İzlediniz Mi?

assasin creed

Bu yıl vizyona giren sıra dışı filmlerden birisi de Assassin’s Creed olarak göze çarpmaktadır.  Hem içerisindeki mücadeleler hem de senaryosuyla birlikte oldukça ses getiren bu film izleyicilere hiç de yabancı gelmemektedir. Normalde Ubisoft tarafından üretilen Assassin’s Creed adlı oyundan ilham alan bu film yine video oyununda olduğu gibi yine aynı evrende geçecek ve serinin mitolojisini genişleten özgün bir hikayeye kavuşacaktır. Filmin bu denli ilgi çekmesinde içerisinde bulunan karakterlerin büyük etkisi vardır. Örneğin film için oluşturulan özgün bir kişilik olarak suikastçi, 15.yy da yaşayan İspanyol birini temsil ediyor. Bu ve bunun benzeri birçok örneği barındıran bu eşsiz filmi yine her zamanki gibi sitemizde Assassin’s Creed Movie izlemek mümkündür. Dilerseniz önce fragmana bir göz atın ve filmin önemli kısımları hakkında fikir sahibi olun. Ayrıca filmi izledikten sonra film hakkındaki yorumlarınızı bizlerle paylaşırsanız filmi merak eden diğer insanlara da yol göstermiş olacaksınız.Assassin’s Creed yabancı film, Assassin’s Creed izle, Assassin’s Creed filmi türkçe dublaj

Filmle alakalı detaylı bilgileri vermek gerekirse öncelikli olarak filmin yönetmeni Justin Kurzel. Filmin oyuncu kadrosunda ise şu isimler bulunuyor: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Michael K. Williams, Jeremy Irons ve son olarak Brendan Gleeson. Oldukça kalabalık bir oyuncu kadrosuna sahip bu eşsiz filmin 21 Aralık 2016 yılında vizyona girmesi bekleniyor. Film Amerikan ve Fransız ortak yapımı olması itibariyle zengin bir ağa sahip. Filmin çekimleri İspanya, Malta ve Londra’da yapıldı. Çekimler 15 Ocak 2016 da bitti. Filmin konusuna gelecek olursak, Desmond Miles isimli bir barmen ne olduğunu anlayamadan oldukça büyük bir şirket tarafından kaçırılmıştır. Atalarının ruhlarını yeniden canlandırmak için kendisi kullanılmak istenmiş ve Animus adlı bir makineye zorla bağlanmıştır. assasin creedŞirketin bunu yapmaktaki en büyük amacı, suikastçi atalarının ruhlarını ve anılarını canlandırarak şu anda bulunan düşmanlarına karşı kullanabileceği güçlü ve etkili silahların yerini öğrenmek ve daha sonra o silahları geri almaya çalışmaktır. Bunu yapmasının nedeni ise atalarının anılarını ve ruhlarını canlandırarak onların dövüş sanatlarını kendi bünyelerinde hissetmektir. Bu eşsiz senaryo ve kurguyu sitemizden Assassin’s Creed Movie Türkçe altyazılı izleyebilmeniz mümkündür. Sitemizde bulunan filmi dilerseniz tek parça halinde dilerseniz de parça halinde izleyebilirsiniz.

İzlemek istediğiniz film yayınlanışı itibariyle dil seçeneği olarak İngilizce olacaktır. Bu yüzden bu filmleri sitemizden isterseniz Türkçe altyazıyla isterseniz de Türkçe dublaj şeklinde takip edebilirsiniz. Sitemizde bulunan seçenekler sayesinde Assassin’s Creed Movie Türkçe dublaj izlemeniz de mümkün kılınmıştır. Bu ayrıcalıktan yararlanarak sitemizde bulunan bu ve diğer filmleri hiç donmadan yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilir ve sinema keyfinizi doruklarda yaşayabilirsiniz. İyi seyirler.

İlk yorumu yapın.

Yorumla

Your email address will not be published.


*