2021’in En Şanslı Burçları Neler?

2021 şanslı burçları, en şanslı burçlar, hangi burçlar şanslı

Korona salgını 2020 yılının tüm dünya açısından en büyük sınavı oldu. Astrolojik gelişmeleri yakından takip edip, burçların ne dediğine öne verenler, bu zorlu yılın ardından astrolojide iyi haberlerle bir nebze olsun rahatladılar. Toplumsal olarak bir takım sorunlar ve doğaüstü olaylar meydana gelse de bireysel olarak 2021 birçok kişi için büyük sürprizlerle dolu. Bu senenin en şanslı burçları uzun yıllardır, hayatın farklı alanlarında başarısızlık ve hayal kırıklığı yaşayan Kova ve Balık burçlarıdır. Aşk para ve iş hayatında yıl boyu inanılmaz sürprizler yaşayacak balık ve kova burçlarının artık yüzleri gülecek.2021 şanslı burçları, en şanslı burçlar, hangi burçlar şanslı

Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Kova burcu insanı en zeki ve özgürlükçü ruha sahip burçlardır. Kova burçları için paradan önemli şeyler vardır. Adalet, özgürlük ve haksızlıklara karşı başkaldıran kova burçları, bu sene kendilerini sosyal alanlarda ifade etme olanağına sahip olacaklar. Başarıyı yakalayan kova burçları için yurt dışı iş ve gezi olanakları da çok yakın. Satürn yıl boyu kova burcunun üzerinde olacak ve yıl boyu şans kova burçlarından yana olacak. Kova burçları bu sene hayatları ile ilgili ciddi kararlar alacak. Gerek iş hayatlarında gerekse aşk hayatlarında devam mı, tamam mı sorularını net cevaplayabilecek. Eğitim, kariyer, akademik başarılar da bu burca sahip, erkek ve kadınlara çok yakın.

Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Balık burcu erkeği ve kadınları hayal perestlik ve duygusallıkları ile bilinir. Her ne kadar zeki olsalar da hayal dünyaları onları gerçeklerden uzak tutar. Ancak 2021 yılında balık burçları hayallerini gerçekleştirme avantajına sahip olacaklar. Sabretmenin meyvesini bu yıl alacaklar. Artık daha gerçekçi ve doğru karar alacakları için hem iş hem de aşk hayatında başarı ve mutluluğu bir arada yaşayacaklar. Balık burçları için yurt dışı konuları da gündemde olacak. Akraba ve arkadaş ilişkileri bu sene balıklar için çok da iç açıcı değil. Birçok arkadaşı ve yakını ile mesafeli bir sürece girebilir veya yollarını tamamı ile ayırabilirler. Yeni hobiler ile kendilerini sanatsal anlamda da geliştirecekler.

İlk yorumu yapın.

Yorumla

Your email address will not be published.


*