2018 Tesettür Giyim Modası Hakkında Bilinmesi Gerekenler

2018 tesettür modası, tesettür giyim ürünleri

Binlerce çeşit ürün arasından zevke uygun parçaları beğenmek, bulmak aslında zor değil.         Aksine, o işin en kolay kısmı.  Çünkü tercih ettikleriniz -etmedikleriniz sizler için zaten seçenekleri eleyip sınır koymuş olacaktır. Ancak asıl zorlayıcı kısım beğenilen ve alınan çeşitli renk, model,  tarzda parçaları uyum içinde kullanabilmektir. Zaten alışverişi uzun süren ve kararsızlıklarla dolu bir sürece dönüştüren mesele de budur.

  Bu, parçaları birleştirme ya da günümüz adı ile kombin etme sıkıntısı tüm bayanları zorlar ancak tesettür giyim tercihi içindeki bayanlar için durum daha zordur. Çünkü tesettürlü bayanların birleştirmek zorunda oldukları parça sayısı fazladır ve şıklık uyumluluk kriterleri dışında bir de tesettüre uygun olma kriterleri vardır. Bu da kombin yapmayı bir kat daha zor hale getirmektedir.2018 tesettür modası, tesettür giyim ürünleri

Bu yazı içinde 2018 tesettür giyim modası ile ilgili ipuçları vererek bu zor işi biraz kolaylaştırmış olalım dedik.

  Tesettür kombinler için kestirme formüller vermek zordur. Bu, 2018 yılı için de böyle. Öncelikle belirleyici kişinin tarzıdır ki bu tesettür giyimi tercih eden bayan arasında birçok alt başlığın ortaya çıkması anlamına gelir. Klasik, spor, maskülen, renkli, mat, sade, şatafatlı… Birçok tarz tercihi kombin ipuçlarının da çeşitli olmasına yol açmaktadır.

  Klasik giyimi tercih eden bayanlar için aslında 2018 tesettür giyim içinde de çok büyük değişimler var diyemeyiz.  Yalnız daha elit ve soft renklerden oluşan bir giyim dolabı 2018 için ideal olacaktır.

  Bohem kombinlerde bol paça pantolonlar ve salaş hırkalar elbette bu yıl da moda. Özellikle çıkan kot tunik ve elbiseler örme palto ve triko hırkalar çok dikkat çekici.

  2018, kombin kurallarının göreceli olarak değiştiği bir yıl oldu diyebiliriz. Renk uyumları daha esnek ve standart birbiri ile uyumlu renkler skalası yerine zıt kombinler çok daha ön planda. Hardal, haki, kırmızı, mor vb. renkler arasında geçişler ve birliktelikler 2018 yılında çok daha özgür bırakılmış diyebiliyoruz.

2018 yılı tesettür modası, gençlerin özellikle ilk gençlik dönemi dediğimiz lise dönemi yaş grubunun talep artışı nedeniyle daha sempatik daha genç daha rahat modellere de sıkça yer vermiş durumdadır.

İlk yorumu yapın.

Yorumla

Your email address will not be published.


*