2017 Kadın Ayakkabı Modası

2017 ayakkabı modası, 2017 kadın ayakkabı modası, kadın ayakkabısında 2017 trendleri

Modayı takip ediyor ve buna göre kıyafet, aksesuar ve ayakkabı alıyorsanız 2017 kadın ayakkabı modası ile ilgili olan bu yazımızı okumanız yararınızadır. Bir kadının giydiği kıyafeti ön plana çıkan en temel aksesuarları takıları, makyajı ve giydiği ayakkabılarıdır. Bu yıl giydiğiniz kıyafetinizi ön plana çıkarmak ve şık bir bayan olmak istiyorsanız 2017 kadın ayakkabı modasında yer alan ayakkabı modellerini tercih etmenizi öneriyoruz.2017 ayakkabı modası, 2017 kadın ayakkabı modası, kadın ayakkabısında 2017 trendleri

2017 kadın ayakkabı modelleri arasında yer alan ve bu yıl kendinden oldukça bahsettirebilecek nitelikte gördüğümüz dantel ayakkabıları kıyafetinizi tamamlamak için kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Dantel ayakkabılar özellikle abiye elbiselerin altında çok hoş durmaktadır. Bu ayakkabılar ile giydiğiniz abiye elbisenizi daha ön plana çıkarabilir ve daha şık bir bayan olabilirsiniz. Giydiğiniz elbisenin rengine yakın ancak elbisenizin renginden daha açık ya da daha koyu renkte olan dantel ayakkabıları tercih etmeniz abiye elbisenizi daha ön plana çıkaracaktır.

Bulunduğunuz ortamdaki tüm dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız 2017 kadın ayakkabı modelleri arasında yer alan ilginç topuklu ayakkabıları da tercih edebilirsiniz. Adından da anlaşılacağı gibi ilginç topuklu ayakkabıların topukları normal topuktan farklıdır. Örneğin; giydiğiniz bir ilginç topuklu ayakkabının topuğu sütun şeklinde ya da hayvan patisi figürlü olabilir. Giyeceğiniz elbisenin ve bulunacağınız ortamın ciddiliğine ve resmiliğine göre ilginç topuklu ayakkabılardan herhangi birini tercih edebilirsiniz.

2017 baharını anlamlı bir şekilde ve ayakkabınız ile bahar uyumu sağlayarak karşılamak istiyorsanız bu yıl çiçek desenli ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Yazlık ve kışlık olmak üzere iki farklı şekilde üretilen çiçek desenli ayakkabılardan isterseniz ayağınızı bileğinizin üstüne kadar saran kışlık olanını isterseniz de ayağınızı bileceğinize kadar saracak olan yazlık olanını tercih edebilirsiniz. Hangi modeli tercih ederseniz edin elbisenizin ön plana çıkmasını ve cıvıl cıvıl bir görüntü elde edeceğinizi hatırlatmak isteriz.

İlk yorumu yapın.

Yorumla

Your email address will not be published.


*